Author: k***a
Date:
Review: perfect. i will order more
Color: Grey
Size: 3m
Price: 24kr
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Grey |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | sw25060427733572352 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 616131 people said the quality is very good!
Author: k***a
Date:
Review: perfect. i will order more
Color: Grey
Size: 3m
Author: a***1
Date:
Review: works well, I like how long the cable is, it's comfortable to use
Color: Grey
Size: 3m
Author: 3***4
Date:
Review: fast charger excellent quality please like for points 😁😻😻😁😁😻😻
Color: Grey
Size: 3m
Author: w***6
Date:
Review: this charger is very well made. it has incredible charging and overall I strongly recommend this product for anyone looking for a fast charger
Color: Grey
Size: 3m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.